Spotkanie blogerek w Białymstoku, RELACJA

Hej,


Na poczatek mała przypominajka o rozdaniu, klik. Dziś znów bez recenzji, chę podzielić się z Wami moim wrażeniami ze spotkania blogerek z Podlasia, a, że jestem bardzo bardzo zadwolona chcę podzielić się z Wami tą radością :)Sobota, 26 kwietnia. Wstałam oczywiście za późno, szybko wskoczyłam pod prysznic, wystroiłam i ruszyłam w stronę Młociny,, by wsiąść w PolskiBus. Oczywiście po drodze zdążyłam się zgubić tysiąćpięćsetstodziewięćset razy, typowa ja. Jednak wszytsko się udało, i parę minut przed 10 siedziałam uchachana w Polskimbusie. Oczywiście po drodze zdążyłam się wymalować. Genralnie podróż minęła mi szybko i przyjemnie. W Białymstoku czekała na mnie Ola, która odebrała mnie z dworca i zawiozła do La Belli, w której odbywało się spotkanie. Spadłą mi z nieba, gdy nie jej pomoc nigdy nie trafiłabym na miejsce!

Ola i Magda, nasze wspaniałe organizatorki, zdecydowały, że naszemu spotkaniu będzie towarzyszyć słuszna inicjatywa, pomocy. Dziewczyny zdecydowały się, że wspomożymy Hospicjum dla dzieci w Białymstoku. Zadanie każdej z nas było przyniesienie czegoś, co można by ofiarować dzieciakom. Postawiłyśmy na książeczki i kolorowanki. Było ich aż tyle, sami zobaczcie! Cudowna ilość!


Oprócz nas zbiórkę zdecydowały się wesprzeć dwa wydawnictwa, mimo tego, że dziewczyny do wielu, odzwe pojawiły się tylko ze stron tych dwóch! Tym bardziej ogromne podziękowania dla nich. A były to:
FLOSART- http://wydawnictwo-flosart.pl/  oraz PROMIC - http://www.wydawnictwo.pl/. Firma  BetaSkin http://betaskin.pl/ przekazała też 4 kremy dla dzieciaków. Dziękujemy!


Uf, wreszcie możemy przejść do sedna, cxzyli samego spotkania.!

Całe wydarzenie swoją obecnością oraz prezentacją uświetniła właścielka firmy ANA COLLECTION. Pani Ania pokrótce przedstawiłą filozofię swojej marki, można było pomacać i kupić biżuterię jej projektu. Potem przyszedł czas na kosmetyki maraokańskie, których jest pasjonatką. Zaprezentowała nam rytuał Hammam. Brawa dla Karoli za odwagę i chęć zaprezentowania zabiegu na sobie :)Na sam koniec każdy mógł 'pomacać' Karolę. Myślę, że dla dziewczyn, które jeszcze nie miały styczności z maraokańską pielęgnmacją było to fajne przeżycie. Ja poznałam się z nią jakiś czas temu i od tamtego czasu zglębiam jej tajniki coraz bardziej :)
Po prezntracji dziewczyny zaskoczyły nas pdarkami, bardzo miłe zaskoczenie.


Ola zaskoczyła nas też słodką niespodzianką, którą przygotowała przy pomocy Tortów online.
Tort był przepyszny i przygotowany specjalnie an nasze spotkanie! Same zobaczecie...

  

Dziękuje dziewczynom za możliwość udziału w spotkaniu. Mam nadzieję, że nie było ono pierwsze i ostatni zarazem, liczę, że spotkamy się jeszcze nie raz w takim samym lub podobnym gronie :) 


Dziękuje też sponsorom, którzy przygotowali umilcze spotkania, chcecie zobaczyć, co to było? No pewnie, że chcecie, jedziemy...http://www.baumgartpharm.com.pl/ |  https://www.facebook.com/armedplJeszcze raz dziękuje za zaproszenie, do zobaczenia, oby jak najszybciej :* !

16 komentarzy:

 1. Gratuluję :) i zazdroszczę.
  Musiało być fajnie :D
  Sporo prezentów, a inicjatywa z książeczkami - super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę bardzo jak to daleko Cię wywiało :D Świetna inicjatywa z pomocą dla dzieciaczków :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że dzieciaki dostały tyle dobroci, to najważniejsze :) a Wy na pewno się świetnie bawiłyście ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. wow ile prezentów;) super spotkanie

  OdpowiedzUsuń
 5. Hoho jak ja bym chciała być na takim spotkaniu ale zawsze albo mam za daleko albo akurat wtedy mam zjazdy na studiach.Może kiedyś zorganizują takie spotkanie w okolicach Krakowa,Tarnowa czy Zakopanego :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazdroszczę wam tego spotkania ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. fajne są takie spotkania z dodatkowym celem :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Widzę, że spotkanie się udało :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Spotkanie jak najbardziej udane :D

  OdpowiedzUsuń
 10. musiało być super te spotkanie ! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajne spotkanie, lubię też takie nieoficjalne, kameralne. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Miło było Cię poznać Oleńko :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Spotkania blogerek są super ;) a jak już im przyświeca jakiś szlachetny cel to popieram jak tylko się da! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetne zbiory dla dzieciaków - miejmy nadzieję, że dzieciaki będą zadowolone :]

  OdpowiedzUsuń